Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow 2018 – podsumowanie

Printer Friendly and PDF

Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow to coroczna, największa impreza o charakterze B2B dla sektora handlu detalicznego (ang. retail) w Polsce. Dziewiąta edycja odbyła się w dniach 14-15 listopada 2018 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI.

 Podczas dwudniowych targów została zaprezentowana oferta ponad 200 firm z Polski i ze świata z zakresu m.in. projektowania sklepów, mebli i wyposażenia, kas fiskalnych i wag, systemów informatycznych do zarządzania sieciami handlowymi, programów lojalnościowych, usług outsourcingowych, usług finansowych, systemów zabezpieczeń i ochrony, usług doradczych, prawnych i consultingowych, towarów FMCG.

Na targach po raz kolejny, co jest już wyróżnikiem tych targów, zbudowany został modelowy sklep – The Perfect Store, w którym można było poznać trendy projektowania i porównać najnowsze urządzenia oraz wyposażenie dla handlu.

Targom towarzyszyła konferencja Retail Congress oraz warsztaty i prezentacje w Retail Innovations Theatre, a także konkursy Innowacje Handlu i Best Shop Concept – oficjalne wręczenie nagród odbyło się podczas RetailShow Afterparty. Wydarzenia towarzyszące były świetną okazją do pogłębienia wiedzy, wymiany doświadczeń, nawiązywania kontaktów biznesowych i promocji na rynku handlu detalicznego.

ECP Polska

Zapraszamy na fotorelację na stronie www.zabezpieczenia.com.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony