Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Tysięczny absolwent OS PISA

Printer Friendly and PDF

PISA Uczestnicy kursu „Instalowanie i konserwacja systemów zabezpieczeń technicznych klas SA1-SA4”, przeprowadzonego w czerwcu br. w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie przez Ośrodek Szkoleniowy Polskiej Izby Systemów Alarmowych, byli świadkami niecodziennego wydarzenia.

  Wśród nich, na sali wykładowej, zasiadał – o czym dowiedzieli się w trakcie rozpoczęcia zajęć dydaktycznych – tysięczny uczestnik kursów organizowanych przez OS PISA. Absolwentem kursu, który otrzymał zaświadczenie i dyplom PISA z numerem „1000” okazał się Pan Mirosław MROWIEC z Jednostki Wojskowej z Oświęcimia.

Z tej okazji, wyróżniony Absolwent przyjął od dyrektora Biura PISA Henryka Dąbrowskiego gratulacje i życzenia, a od dyrektora Ośrodka Szkoleniowego Romany Kostrzewy – modną ostatnio nagrodę rzeczową w postaci wysokiej klasy dyktafonu cyfrowego i albumu „POLSKA – portret przyrody”.

 

1000 absolwent kursów PISA


Szczególna dla Ośrodka Szkoleniowego PISA okoliczność została podkreślona stosownym listem prezesa Zarządu PISA Mirosława Krasnowskiego do dowódcy macierzystej Jednostki Pana Mirosława Mrowca.

 

Bezp. inf. OS PISA

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony