Uczestnicy kursu „Instalowanie i konserwacja systemów zabezpieczeń technicznych klas SA1-SA4”, przeprowadzonego w czerwcu br. w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie przez Ośrodek Szkoleniowy Polskiej Izby Systemów Alarmowych, byli świadkami niecodziennego wydarzenia.
Wśród nich, na sali wykładowej, zasiadał – o czym dowiedzieli się w trakcie rozpoczęcia zajęć dydaktycznych – tysięczny uczestnik kursów organizowanych przez OS PISA. Absolwentem kursu, który otrzymał zaświadczenie i dyplom PISA z numerem „1000” okazał się Pan Mirosław MROWIEC z Jednostki Wojskowej z Oświęcimia.
Z tej okazji, wyróżniony Absolwent przyjął od dyrektora Biura PISA Henryka Dąbrowskiego gratulacje i życzenia, a od dyrektora Ośrodka Szkoleniowego Romany Kostrzewy – modną ostatnio nagrodę rzeczową w postaci wysokiej klasy dyktafonu cyfrowego i albumu „POLSKA – portret przyrody”.
Szczególna dla Ośrodka Szkoleniowego PISA okoliczność została podkreślona stosownym listem prezesa Zarządu PISA Mirosława Krasnowskiego do dowódcy macierzystej Jednostki Pana Mirosława Mrowca.
Bezp. inf. OS PISA