Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Bramka Speedlane 300 marki Boon Edam

Printer Friendly and PDF

logoFirma Boon Edam jest wiodącym producentem bramek wykorzystywanych w systemach kontroli dostępu. Jednym z najciekawszych produktów jest Speedlane 300 – szybka bramka przesuwna z podświetlanymi skrzydłami.


Speedlane 300 zapewnia wysoki poziom zabezpieczenia, gwarantując płynną i efektywną kontrolę dostępu podczas ruchu w obydwu kierunkach.

f1

Cechami charakterystycznymi bramki są podświetlane, trójkątne skrzydła i wykończenie wykonane ze stali nierdzewnej. Elegancka konstrukcja bramki sprawia, że bramka staje się ciekawym elementem wystroju wnętrz budynków. Energooszczędne oświetlenie bramki jest wykonane z użyciem diod świecących. Jego kolor − podświetlenie skrzydeł na czerwono lub zielono − sygnalizuje możliwość przejścia lub jej brak, co przyczynia się do zwiększenia przepustowości bramki.
Światło zielone sygnalizuje możliwość przejścia. Po autoryzacji kolor oświetlenia zmienia się na neutralny. Po przejściu autoryzowanej osoby kolor zmienia się ponownie na czerwony, sygnalizując zamykanie skrzydeł, co zapobiega wejściu kolejnej, nieautoryzowanej osoby do strefy chronionej.


Bezpośr. inf. Darek Gawin
record Drzwi Automatyczne

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony