Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Czytniki kontroli dostępu zgodne z MIFARE PLUS

Printer Friendly and PDF

logoCzytniki ASR-804 PLUS oraz ASRK-804 PLUS produkowane przez firmę UNICARD są przeznaczone do odczytu danych ze zbliżeniowych kart elektronicznych MIFARE i znajdują zastosowanie w systemach kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy.

Standard MIFARE PLUS odpowiada wysokiemu poziomowi bezpieczeństwa, co sprawia, że czytniki zgodne z tym standardem są często wykorzystywane w takich obiektach jak banki czy urzędy.
Czytniki są przeznaczone do współpracy ze sterownikami produkowanymi przez UNICARD, lecz dzięki wykorzystywaniu standardowych interfejsów komunikacyjnych ABA Track II i Wiegand mogą współpracować ze sterownikami innych producentów. Format danych wyjściowych może zostać dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta.

 

f1

Czytniki składają się z dwóch odrębnych części: wewnętrznej z elementami elektronicznymi i zewnętrznej z przyciskiem uruchamiającym dzwonek. Wszystkie elementy elektroniczne są zatopione w żywicy, dzięki czemu urządzenia są odporne na bezpośrednie oddziaływanie opadów atmosferycznych.
Czytniki ASRK-804 PLUS są wyposażone w klawiaturę, co dodatkowo podwyższa poziom bezpieczeństwa. System może np. żądać, aby każdy odczyt danych z karty był potwierdzany podaniem kodu identyfikacyjnego PIN. Systemy kontroli dostępu, w których zastosowano te czytniki, mogą zostać zintegrowane z innymi systemami bezpieczeństwa, np. z systemami alarmowymi lub przeciwpożarowymi.

Bezpośr. inf. Anna Gagaczowska
UNICARD

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony