Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Edimax otrzymał certyfikaty od organizacji Wi-Fi Alliance dla nowej serii produktów nMax

Printer Friendly and PDF

EdimaxBezprzewodowy router szerokopasmowy (BR-6504n), karta PCI ((EW-7728In) oraz karta USB (EW-7718Un) oparte na standardzie 802.11n draft 2.0, otrzymały od organizacji Wi-Fi Alliance certyfikat Wi-Fi CERTIFIED. Serię produktów nMax 802.11n draft 2.0 uznano za interoperacyjną, zgodną z wcześniejszymi standardami i posiadającą zaawansowane technologie zabezpieczeń.

Logo Wi-Fi CERTIFIED gwarantuje, że produkty Edimax z serii nMax: router, karta PCI oraz karta USB spełniły wszystkie wymagania testowe, co oznacza, że są kompatybilne z urządzeniami innych dostawców. Odpowiadają one również wcześniejszym standardom sieci Wi-Fi. Karta PCMCIA z serii nMax jest obecnie w fazie testowej i już wkrótce powinna otrzymać certyfikat Wi-Fi CERTIFIED.

W oparciu o projektowany standard 11n, rozwiązania nMax oferują transmisję danych o przepustowości 300Mb/s oraz pozwalają na znacznie większe pokrycie sieci bezprzewodowej. Wysoka przepustowość i szybkość przesyłania danych zapewniają stabilność łącza, a zarazem niezakłóconą ciągłość połączenia podczas korzystania z kilku aplikacji, przy użyciu pojedynczego routera. Dodatkowo eliminowane są tzw. „martwe punkty”.

Edimax jest pierwszym producentem, który do serii produktów 11n dostarcza odłączalną antenę. Ponadto, dla lepszego pokrycia sieci użytkownicy mają do dyspozycji statyw z przedłużaczem do anten (EA-MARS), co pozwala na ich dogodniejsze rozmieszczenie.

Bezp. inf. Edimax Technology Poland

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony