Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

FP-500S – małe gabaryty, wielkie możliwości

Printer Friendly and PDF

kogoFirma Nuuxe-Radioton ma przyjemność zaprezentować Państwu przedstawiciela licznej rodziny generatorów aerozolu gaśniczego FirePro – model FP-500S.

Pomimo swoich niewielkich rozmiarów generator ten spełnia wszystkie wymogi stawiane stałemu aerozolowemu urządzeniu gaśniczemu (SUG). Może być stosowany zarówno do gaszenia miejscowego, jak i gaszenia przez całkowite wypełnienie objętości pomieszczenia. Nowoczesny kształt i zastosowane materiały, takie jak np. obudowa INOX, powodują, że ta jednostka gaśnicza jest trwała, estetyczna, a przy tym bardzo skuteczna w walce z pożarem. Aerozol gaśniczy emitowany przez FP-500S jest czystym środkiem gaśniczym, stanowiącym alternatywę wycofanego halonu. Gasi pożary grupy B, C i F, powierzchowne pożary grupy A we wczesnej fazie oraz urządzenia elektryczne znajdujące się pod napięciem.

 

f1

FP-500S to znakomite rozwiązanie do ochrony serwerowni, central telefonicznych, rozdzielni elektrycznych, szaf stycznikowych, silników, generatorów prądu czy samochodów. Małe rozmiary urządzenia pozwalają na stosowanie go do ochrony przestrzeni nadsufitowych i podpodłogowych.

FP-500S nie zmniejsza ilości tlenu w gaszonym pomieszczeniu i nie niszczy wyposażenia chronionych obiektów. Posiada certyfikaty CNBOP i PZH. Jest całkowicie przyjazny dla ludzi i środowiska (został zakwalifikowany jako „Zielony Produkt”).

Łatwość montażu, brak konieczności stosowania rurociągów, klap odciążających czy uszczelnień gaszonego pomieszczenia to jego dodatkowe zalety. Okres gwarancji bezawaryjnej pracy generatora wynosi trzy lata, natomiast okres jego przydatności to aż piętnaście lat.

Bezpośr. inf. Nuuxe Radioton

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony