Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Intuicyjny i niezawodny rejestrator czasu pracy

Printer Friendly and PDF

logoRejestrator SD-1864 produkowany przez firmę UNICARD jest urządzeniem mikroprocesorowym z wbudowanym czytnikiem kart zbliżeniowych MIFARE.

Opcjonalnie rejestrator może współpracować z wieloma innymi czytnikami zgodnymi ze standardem ABATrackII lub Wiegand, między innymi z czytnikami HID R10, Elatec TWN3, ZKTeco KR-300 i Promag GP-20.

Rejestrator SD-1864 jest wyposażony w klawiaturę i wyświetlacz. Został zaprojektowany z myślą o systemach rejestracji czasu pracy, jednak może również być wykorzystany jako sterownik w systemach kontroli dostępu.
Rejestrator SD-1864 zapisuje i przechowuje w pamięci wewnętrznej wszystkie informacje dotyczące wejść i wyjść (numer karty, datę, godzinę oraz tryb rejestracji). Dodatkowo w pamięci rejestratora zapisywane są wszystkie uprawnienia kart.

 

f1

Rejestrator SD-1864 może sterować urządzeniami wykonawczymi (elektrozamek, kołowrót itp.) oraz współpracować z dodatkowym, zewnętrznym czytnikiem.
Komunikacja z komputerem jest realizowana za pośrednictwem interfejsu Ethernet (TCP). Rejestrator został wyposażony w wyświetlacz LCD informujący o aktualnej dacie, godzinie i trybie rejestracji.

Bezpośr. inf. Anna Gagaczowska
UNICARD

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony