Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Manipulator INT-TSG – wygodna i intuicyjna obsługa

Printer Friendly and PDF

logoManipulator INT-TSG to wysokiej jakości urządzenie oferujące wygodę obsługi znaną z nowoczesnych smartfonów i tabletów.

Wyposażone zostało w kolorowy wyświetlacz z dotykowym ekranem, na którym rozmieszczono duże, wygodne w użyciu ikony. Takie rozwiązanie ułatwia korzystanie zarówno z podstawowych funkcji systemu alarmowego (takich jak włączanie i wyłączanie dozoru), jak i z bardziej zaawansowanych, związanych z obsługą automatycznych urządzeń domowych.

 

f1

Manipulator został zaprojektowany tak, by jego obsługa od strony instalatora była jak najprostsza. Jednym z udogodnień jest zastosowanie gniazda na kartę microSB. Taki nośnik pamięci służy nie tylko do przechowywania np. plików graficznych − które można wykorzystać do tworzenia indywidualnego tła dla danego użytkownika na wygodnym, wyświetlaczu o przekątnej 4,3 cala − ale także do instalowania zaktualizowanego oprogramowania manipulatora.

f2

Najwyższą jakość tego urządzenia doceniają nie tylko użytkownicy; znalazło ono także uznanie wśród ekspertów z branży elektronicznych systemów zabezpieczeń. Manipulator z ekranem dotykowym INT-TSG został wyróżniony w konkursie Polski Mistrz Techniki Alarmowej 2014, organizowanym przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Zabezpieczeń Technicznych i Zarządzania Bezpieczeństwem POLALARM.

Bezpośr. inf. SATEL

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony