Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Manipulator INT-TSI – centrum sterowania inteligentnym systemem alarmowym

Printer Friendly and PDF

logoNowoczesna konstrukcja manipulatora dotykowego INT-TSI sprawia, że zarządzanie nawet najbardziej skomplikowanymi i złożonymi funkcjami systemu alarmowego z elementami automatyki domowej jest proste i intuicyjne.

Przejrzysty interfejs użytkownika, wyświetlany na czytelnym, panoramicznym ekranie o przekątnej 7", zapewnia wygodną obsługę urządzenia, a możliwość wyboru koloru jego obudowy powoduje, że stanowi ono efektowny element każdego wnętrza.

f1

W INT-TSI zastosowano szereg praktycznych rozwiązań, m.in. możliwość zaprogramowania scenariuszy realizujących całą sekwencję wybranych działań wywoływanych pojedynczym dotknięciem odpowiedniej ikony. Do manipulatora możemy również przesłać obraz z zewnętrznych kamer IP, możliwa jest także integracja urządzenia z magistralą systemu KNX, co pozwala na sterowanie każdym elementem pracującym w systemie inteligentnego domu. Nie może więc dziwić, że INT-TSI został nagrodzony Złotym Medalem 20. Międzynarodowych Targów Zabezpieczeń SECUREX 2014.

f2

Funkcje dostępne w manipulatorze INT-TSI można prosto i wygodnie zaprogramować za pośrednictwem konfiguratora interfejsu użytkownika typu TSI Builder. Umożliwia on instalatorowi szybkie i wygodne skonfigurowanie nawet najbardziej rozbudowanego systemu alarmowego z elementami automatyki domowej. Zastosowana technika drag&drop dodatkowo znacznie ułatwia dodawanie kolejnych urządzeń do systemu – wystarczy przeciągnąć je z palety dostępnych widżetów. Efektem końcowym pracy z konfiguratorem TSI Builder jest zestaw plików konfiguracyjnych zapisywanych na karcie SD, którą instalator umieszcza w manipulatorze INT-TSI.

Bezpośr. inf. SATEL

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony