Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Nowa kamera szybkoobrotowa VIVOTEK SD8364E

Printer Friendly and PDF

logo

W ofercie firmy SUMA pojawiły się nowe kamery marki VIVOTEK, typu FE8181V oraz SD8364E.


Model SD8364E ma matrycę o rozdzielczości 2 MP i obiektyw z 30-krotną regulacją ogniskowej, dzięki czemu jest w stanie uchwycić najdrobniejsze szczegóły obserwowanej sceny. Kamera może wytwarzać maksymalnie 60 obrazów na sekundę, co ma duże znaczenie podczas obserwacji szybko poruszających się obiektów.

f1

Dzięki funkcji WDR PRO kamera dobrze pracuje w trudnych warunkach oświetleniowych, a mechanizm uchylno-obrotowy zapewnia płynne i precyzyjne poruszanie korpusem w zakresie 360° w poziomie lub 220° w pionie, zależnie od modelu kamery. Sterowanie pracą kamery odbywa się z użyciem myszy lub joysticka, a do dyspozycji mamy możliwość zaprogramowania 256 presetów. Interesującym rozwiązaniem jest funkcja defog, poprawiająca widoczność podczas mgły czy mżawki, oraz funkcja stabilizacji obrazu EIS.
Obudowa typu EMA 4X ma stopień szczelności IP66 i zapewnia ochronę korpusu przed kurzem i deszczem. Dzięki temu kamera może być wykorzystywana w niesprzyjających warunkach atmosferycznych (zakres temperatur pracy wynosi od −40°C do 55°C) oraz w środowiskach, gdzie wymagana jest wysoka niezawodność urządzenia.

Bezpośr. inf. Krzysztof Korczyna
SUMA

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony