Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Nowe oprogramowanie rejestratora DVR5100

Printer Friendly and PDF

Rejestrator DVR5100 jest produkowany od kilku miesięcy z nowym oprogramowaniem. Możliwa jest aktualizacja oprogramowania wcześniej zakupionych rejestratorów. Wśród nowości są nowe opcje rejestracji. W poprzedniej wersji oprogramowania ustawienia mogły być następujące: 25 obr./s, 12,5 obr./s, 8,3 obr./s i 5 obr./s a po ustalonym czasie przechowywania i usunięciu obrazów funkcją EnduraStor pozostawały 2 obr./s. Teraz w nowej wersji, przy nagrywaniu 25 obr./s, możemy wybierać liczbę obrazów/s jaka ma pozostać po czasie przechowywania i usunięciu obrazów funkcją EnduraStor: 5, 3, 1, 1/2, 1/3, 1/5 obr./s.

Wprowadzono zmiany, aby poprawić jakość przeglądania. W trybie quad przy rozdzielczościach CIF i 2CIF przeglądanie odbywa się z pełną szybkością, bez utraty obrazów. Po przełączeniu wszystkich 4 podglądów do rozdzielczości 4CIF, wybrane okno jest pokazywane z pełną szybkością, a pozostałe trzy wyświetlają tylko ramki „I” z szybkością od 5 obr./s do 1/5 obr./s. Poprawiono synchronizację audio i wideo podczas odtwarzania.

Cyfrowy zoom przy dostępie zdalnym to kolejna nowość, jest dostępny przy podglądzie pełnoekranowym. Logowanie do zdalnego dostępu wymaga teraz jednokrotnego podania nazwy użytkownika i hasła. Inne modyfikacje to: zabezpieczenie przed przypadkowym automatycznym wylogowaniem oraz bardziej przyjazny dla użytkownika proces ładowania nowego oprogramowania. Więcej informacji na stronie www.pelco.com i u autoryzowanych dystrybutorów Pelco w Polsce.

Bezp. inf. Pelco 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony