Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Oświetlacze podczerwieni Derwent IR zdradzają sekrety życia dzikich zwierząt

Printer Friendly and PDF

Oświetlacz podczerwieni Derwent IRFirma Web Broadcast Corporation wykorzystuje oświetlacze podczerwieni firmy Derwent do pokazywania w Internecie życia i zwyczajów najbardziej niezwykłych i nieuchwytnych zwierząt nocnych spotykanych w Wielkiej Brytanii. Czerwona wiewiórka, kuna leśna i borsuk – to tylko niektóre z filmowanych ciemną nocą w ich kryjówkach gatunków zwierząt, które dzięki technologii IR firmy Derwent można oglądać na stronie http://www.wildlifetv.co.uk .

Web Broadcasting Corporation w celach edukacyjnych i rozrywkowych pokazuje w Internecie obrazy z całego świata na żywo. Firma współpracuje z organizacjami lokalnymi, chcąc pokazać to, co jest najciekawsze i najbardziej aktualne.

Colin Meadows, założyciel Web Broadcasting Corporation, potwierdza, .że oświetlacze Derwent UF500 okazały się idealnym rozwiązaniem dla filmowania nocą, gdyż „zapewniają one doskonałą jasność, która nie niepokoi zwierząt. Dzięki temu możemy pokazać ujęcia, które niewiele osób widziało do tej pory. Niewidocznym życiem dzikich stworzeń interesuje się wiele osób, a technologia oświetlaczy otwiera przed nimi zupełnie nowe możliwości”.

Redakcja
Opracowano na podstawie materiałów firmy Derwent

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony