Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Oculus: Istotny krok naprzód

Printer Friendly and PDF
Oculus zaprezentował nowe rozwiązania w technologii kamer PTZ. Wandaloodporną kamerę o klasie szczelności IP67 zaprojektowano do pracy w trudnych warunkach lub tam, gdzie kamera może być narażona na udary mechaniczne. Obudowa odlana z wytrzymałego, anodowanego aluminium chroni kamerę przed porysowaniem, oksydacją oraz działaniem rozpuszczalników. Dzięki płaskiej, hartowanej szybie wyposażonej w wycieraczkę obsługa urządzenia została sprowadzona do minimum, zapewniając jednocześnie doskonałą jakość obrazu. Wygodną obserwację dużej przestrzeni zapewnia nieograniczony zakres obrotu w poziomie oraz zakres obrotu w pionie wynoszący 300 stopni. Pewność śledzenia ruchomych obiektów zapewnia prędkość obrotu w pionie przekraczającą 180 stopni na sekundę.
Kamera o wysokiej rozdzielczości posiada również 18x zoom optyczny, strefy prywatności, mechaniczny filtr I/R oraz funkcję Picture freeze. Dzięki filtrowi I/R użytkownik uzyskuje dobre parametry obrazu przy zróżnicowanym oświetleniu. Funkcja automatycznej zmiany trybu pracy z kolorowego na monochromatyczny przy ograniczonej ilości światła sprawia, że urządzenie jest gotowe do pracy przez całą dobę.
Dzięki funkcji Image Flip kamerę Oculus można zainstalować w uchwytach sufitowych, ściennych i na słupach. Estetyczne wzornictwo, wytrzymałość i łatwość montażu sprawiają, że będzie ona pasowała do każdego otoczenia. Proponowany zakres zastosowań obejmuje systemy monitoringu wizyjnego miast, szpitale, szkoły, parkingi, lotniska oraz kompleksy wypoczynkowe. Urządzenie doskonale nadaje się również do montażu w pojazdach, np. policyjnych i straży pożarnej.

Więcej informacji na temat oferty produktowej deView można znaleźć na stronie http://www.deviewelectronics.com/.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony