Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Samsung Techwin wprowadza do sprzedaży konkurencyjną cenowo serię kamer IP WiseNet Lite

Printer Friendly and PDF

Na zatłoczonym rynku profesjonalnych systemów nadzoru wizyjnego producenci konkurują między sobą aby skupić na sobie uwagę użytkowników i instalatorów. Samsung Techwin ponownie zademonstrował swoją determinację w utrzymaniu wiodącej pozycji na rynku, wyróżniając się wprowadzeniem do sprzedaży serii kamer megapikselowych WiseNet Lite.

 

Fot. 1. SND-L5083R_L6083R_FTrzy kamery cylindryczne oraz siedem kamer kopułkowych serii WiseNet Lite zostało zaprojektowanych i wdrożonych do masowej produkcji przez Samsung Techwin z myślą o tym, by dostarczyć klientom konkurencyjnych cenowo, markowych kamer, które jednocześnie charakteryzują się mnogością zaimplementowanych w nich funkcji. Większość tych funkcji jest dostępna w znanych już na rynku kamerach opartych na otwartej platformie WiseNetIII.

Fot. 2. SNO-L6083R_L5083R_FS1


W pełni rozumiemy, że na rynku na którym panuje bardzo duża konkurencja najlepszym wsparciem dla instalatorów, integratorów systemów i naszych partnerów biznesowych w całej Europie jest utrzymanie niskiej ceny produktów i jednocześnie implementowanie w produktach funkcji pozwalających na ich stosowanie w różnorodnych projektach systemów nadzoru wizyjnego – powiedział Tim Biddulph, Product Manager w Samsung Techwin Europe. – Kamery z serii WiseNet Lite pozwalają na oferowanie wysokiej jakości rozwiązań nadzoru wizyjnego dla małych sklepów, biur i wszędzie tam, gdzie wymagane jest stosowanie kamer megapikselowych w celu zapewnienia materiału wizyjnego o wysokiej jakości . Są one również użyteczne w dużych projektach wymagających setek kamer.

Modele kamer 1.3MP i 2MP Full HD WiseNet Lite mają wiele funkcji dostępnych w kamerach sieciowych WiseNetIII, w tym inteligentną analizę treści obrazu, zaawansowaną detekcję ruchu, maski prywatności, komunikację głosową, zasilanie metodą PoE oraz funkcję rejestracji obrazów na karcie pamięci SD/SDHC. Dodatkowo zaimplementowano w nich funkcję LDC (Lens Distortion Correction), która kompensuje zniekształcenia obrazu przy szerokich kątach widzenia kamery.

Samsung Techwin wprowadził do kamer WiseNet Lite funkcję tworzenia obrazu obróconego o 90 stopni, przydatną do obserwacji korytarzy, tuneli, przejść i łączników. W zależności od potrzeb obraz z kamery może mieć proporcje 9:16 lub 3:4.

Nowe modele kamer serii WiseNet Lite:

  • SND- L6013: dwumegapikselowa (Full HD), kopułkowa kamera sieciowa,
  • SND-L6013R: dwumegapikselowa (Full HD), kopułkowa kamera sieciowa z oświetlaczem IR,
  • SND- L6083R: dwumegapikselowa (Full HD), kopułkowa kamera sieciowa z oświetlaczem IR i obiektywem o zmiennej ogniskowej,
  • SNV-L6083R: dwumegapikselowa (Full HD), kopułkowa kamera sieciowa z oświetlaczem IR i obiektywem o zmiennej ogniskowej, w obudowie wandalo odpornej,
  • SNO-L6013R: dwumegapikselowa (Full HD), cylindryczna kamera sieciowa z oświetlaczem IR, przeznaczona do stosowania na zewnątrz pomieszczeń,
  • SNO-L6083R: dwumegapikselowa (Full HD), cylindryczna kamera sieciowa z oświetlaczem IR i obiektywem o zmiennej ogniskowej, przeznaczona do stosowania na zewnątrz pomieszczeń,
  • SND-L5013: kopułkowa kamera sieciowa HD 1.3 megapiksela,
  • SND-L5083R: kopułkowa kamera sieciowa HD 1.3 megapiksela, z oświetlaczem IR i obiektywem o zmiennej ogniskowej,
  • SNV-L5083R: kopułkowa kamera sieciowa HD 1.3 megapiksela, z oświetlaczem IR i obiektywem o zmiennej ogniskowej, w obudowie wandalo odpornej,
  • SNO-L5083R: cylindryczna kamera sieciowa HD 1.3 megapiksela z oświetlaczem IR, z obiektywem o zmiennej ogniskowej, w obudowie wandalo odpornej, przeznaczona do stosowania na zewnątrz pomieszczeń.

Każdy z produktów Samsung, a wiele z nich jest wysoko ocenianych w niezależnych testach, ma zapewnione wsparcie naszego działu sprzedaży. Szkolenia są najważniejszym elementem systemu usług wsparcia klienta, do którego zaliczamy również darmowe wsparcie techniczne i pełną trzyletnią gwarancję na sprzęt. Samsung oferuje szkolenia z zakresu sieciowych systemów IP dla instalatorów i integratorów, a na swoich stoiskach na wystawach, takich jak IFSEC, prowadzi szkolenia warsztatowe dla specjalistów ds. sprzedaży oraz techników. Szkolenia te obejmują dobór, projektowanie oraz instalację sieciowych systemów dozoru wizyjnego.

Profesjonalne produkty systemów zabezpieczeń Samsung są łatwo dostępne w całej Europie po przez rozległą sieć dystrybutorów. Więcej informacji można uzyskać pod adresem poczty elektronicznej t.kowalewski@samsung.com lub telefonem +44 (0)1932 82 6700 oraz na stronie www.samsung-cctv.pl.

Bezpośr. inf. Samsung Techwin Poland

Opracowanie: Redakcja

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony