Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Trzy lata gwarancji na nowe modele drukarek do produkcji identyfikatorów plastikowych

Printer Friendly and PDF

UNICARD, wyłączny przedstawiciel na Polskę francuskiej firmy Evolis, poinformował o wprowadzeniu na rynek nowych modeli drukarek do kart plastikowych. Przełom stanowi długość okresu gwarancyjnego. Evolis jest pierwszym producentem drukarek do kart na świecie, który zdecydował się na udzielanie trzyletniej gwarancji na swoje produkty. Trzyletnia gwarancja dotyczy nowowprowadzonych modeli Pebble4 oraz Dualys3.

Pebble 4 to jednostronna drukarka kolorowa do kart plastikowych, natomiast Dualis3 to dwustronna drukarka kolorowa. Produkty Evolis zdobyły silną pozycję na rynku m.in. dzięki niskim kosztom eksploatacji i dużej szybkości druku. Drukarki tradycyjne cechuje nowoczesny wygląd i dbałość o jakość wykonania. Niektóre elementy drukarek wykonano z kolorowego transparentnego plastiku.

Peeble4 Dualys3

W okresie sześciu lat które minęły od czasu premiery rynkowej, drukarki Pebble i Dualys były stale modernizowane. Obecna odsłona drukarek przynosi kolejne zmiany. W nowych modelach zastosowano procesor o zwiększonej mocy i ulepszoną głowicę, która znacząco zwiększyła precyzję drukowania.

Pebble4 i Dualys3, podobnie jak poprzednie modele, drukują monochromatycznie lub w pełnej palecie barw. Wydrukowana karta może być zabezpieczona przezroczystą warstwą ochronną lub pokryta warstwą holograficzną. Drukarki mogą być wyposażone w koder paska magnetycznego i (lub) stację kodującą karty z układem elektronicznym (stykowym lub zbliżeniowym). W czasie jednego przebiegu karty przez drukarkę, może być wykonany nadruk, zakodowany pasek magnetyczny i układ elektroniczny (chip).

Karty spersonalizowane za pomocą drukarek Evolis są najczęściej wykorzystywane jako identyfikatory, karty-klucze w systemach kontroli dostępu, systemach rejestracji czasu pracy, limitowania dostępu do obiektów sportowych i w innych przypadkach wymagających niezawodnej identyfikacji osób. Teraz nic nie stoi na przeszkodzie, aby we własnym zakresie wykonywać identyfikatory dla pracowników firmy. Więcej informacji na stronie www.unicard.pl .

Bezp. inf. Unicard

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony