Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Zaawansowane możliwości analizy danych

Printer Friendly and PDF

Firma ADT, jeden z wiodących dostawców elektronicznych rozwiązań dla bezpieczeństwa, zadecydowała o wprowadzeniu znacznych ulepszeń w systemie zapobiegania stratom w Polsce. Realizacja tego przedsięwzięcia zostanie zrealizowana dzięki wprowadzeniu do istniejącej oferty nowych aplikacji z zakresu Business Intelligence (BI). Do powstania nowych możliwości analitycznych przyczyniło się przejęcie amerykańskiej firmy Retail Export, Inc. przez firmę ADT i Tyco Fire & Security.

Retail Export, założona w roku 1996, wspomagała w procesie poprawy wydajności operacyjnej takich klientów jak GAP, TK Maxx czy Toys R Us. Oprogramowanie tej firmy działające w zakresie ochrony mienia, zapobiegania kradzieżom pracowniczym, zarządzania personelem w sklepie, refundacjami, prowadzeniem kontroli zapasów zostanie za pośrednictwem przedstawicielstw ADT udostępnione w Europie. To powyższe rozwiązanie rozszerzy i dopełni wykorzystywane dotychczas technologie marki Sensormatic, w tym rozwiązanie SmartEAS.

Rozwiązania autorstwa Retail Export są obecnie wykorzystywane przez 4 000 profesjonalistów z branży ochrony i zabezpieczeń do pełnienia zadań monitorujących w ponad 30 000 obiektów handlowych. Wiodący program o nazwie NaviStor  wspomaga handlowców w procesie gromadzenia informacji o głównych wskaźnikach wydajności z obszaru działania danej  jednostki biznesowej oraz w późniejszym ich przetwarzaniu na potrzeby udoskonaleń w dziedzinie ograniczania strat i wzrostu wydajności.

ADT już dziś oferuje kompletny pakiet rozwiązań w zakresie zabezpieczeń elektronicznych oraz operacyjnych w handlu na wszystkich kontynentach. Produkty te są stosowane przez 9 z 10 największych detalistów.

Bezp. inf. ADT

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony