Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Bosch Security and Safety Systems zaprasza na RetailShow 2018

Printer Friendly and PDF

Firma Bosch Security and Safety Systems zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska podczas Targów Wyposażenia Sklepów RetailShow 2018. Jest to coroczna, największa konferencja o charakterze B2B dla sektora handlu detalicznego w Polsce. Najbliższa, dziewiąta edycja odbędzie się w terminie 14-15 listopada 2018 w Warszawskim Centrum EXPO XXI.

Podczas dwudniowych targów zostanie zaprezentowana bogata oferta ponad 200 firm z Polski i ze świata z zakresu m.in. projektowania sklepów, systemów informatycznych i wielu innych.Targom towarzyszy konferencja Retail Congress oraz warsztaty i prezentacje, dodatkowo przewidziano wydarzenia towarzyszące, które są świetną okazją do pogłębiania wiedzy, wymiany doświadczeń, nawiązania kontaktów biznesowych.

Zainteresowani będą mogli zapoznać się również z rozwiązaniami Bosch Security and Safety Systems dla sklepów. Firma wprowadziła na rynek sklepowe rozwiązanie do analizy obrazu dla sprzedawców detalicznych, które pozwala sprzedawcom zbierać cenne dane na temat ruchu w sklepach, by na ich podstawie usprawniać pracę, doskonalić obsługę klienta i zwiększać sprzedaż.

Bezpośr. inf. Bosch Security and Safety Systems

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony