Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

iFOD 2016 Międzynarodowe Targi Dronów – zapraszamy na premierowe wydarzenie

Printer Friendly and PDF

iFOD 2016 Międzynarodowe Targi Dronów, to premierowe wydarzenie skierowane zarówno do profesjonalistów jak i pasjonatów w sektorze bezzałogowców cywilnych. Na błoniach Stadionu PGE Narodowy w Warszawie w dniach 20-22 maja 2016, zgromadzą się producenci i dystrybutorzy sprzętów latających. Od wielowiernikowców latających w zasięgu wzroku do super szybkich samolotów bezzałogowych poruszających się poza zasięgiem wzroku. Podczas imprezy zaprezentują się również dostawcy czujników, specjalistycznej optyki w tym również np. kamer termowizyjnych. Swoje innowacyjne osiągnięcia przedstawi grupa firm oferujących systemy rejestracji danych, zbieranych podczas przelotów bezzałogowców.


Organizator imprezy zapewni w przestrzennej hali zlokalizowanej na błoniach Stadionu, bezpieczną (osłonięta specjalną siatką), wysoką na 12 m, przestrzeń do lotów testowych. Goście wydarzenia będą mieli okazję obejrzeć każdego dnia ponad 30 lotów testowych. W powietrze wzniosą się wielowirnikowce, zostanie także zaprezentowany dron, który bez przeszkód będzie mógł wylądować na wodzie i z niej wystartować. Do tego celu organizatorzy przygotują specjalny basen.

Podczas targów wśród wielu nowości zaprezentowane zostanie między innymi innowacyjne na skalę europejską, mobilne centrum kontroli lotów bezzałogowców, a także najnowszy symulator lotów dronem. Targi to również konferencje i branżowe spotkania. Swoje systemowe rozwiązania dla branż: energetycznej, geodezyjnej, rolniczej, budowlanej lub ochrony osób i mienia omówią zarówno krajowi jak i europejscy producenci, którzy z powodzeniem kooperują z największymi firmami w poszczególnych branżach. Nie zabraknie więc liderów branży jak i śmiałych innowacyjnych startup-ów.

Podczas tego typu imprez nie może zabraknąć wydarzeń sportowo-rekreacyjnych. Swoje możliwości zaprezentuje kadra Polski sportowych operatorów dronów, która z niemałym powodzeniem bierze udział w międzynarodowych imprezach, a ostatnio zaprezentowali swoje umiejętności podczas zmagań w tegorocznych mistrzostwach Świata w Dubaju.

Zapraszamy wszystkich, dla których branża bezzałogowców, jako najdynamiczniej rozwijająca się obecnie branża przemysłowa stanowi podstawę ich działalności, ale zapraszamy również miłośników i pasjonatów latania. Podczas pierwszej edycji tej największej obecnie imprezy w Europie Środkowo-Wschodniej, każdy będzie mógł się dowiedzieć gdzie i jak odpowiedzialnie oraz bezpiecznie latać. A dla tych, u których bakcyl latania na stałe zagości, szkoły latania przygotowują specjalne szkolenia umożliwiające szybkie otrzymanie np. licencji UAVO VLOS.

Do udziału w Międzynarodowych Targach Dronów i prezentacji swojej oferty zapraszamy wystawców i wszystkie osoby, które związane są z branżą bezzałogowców. Mamy nadzieję że impreza trwale wpisze się w kalendarz imprez targowych w Warszawie z korzyścią dla samej branży dronów.

Bezpośr. inf. iFOD 2016
International Fairs Of Drones / Międzynarodowe Targi Dronów
www.ifod.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony