Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Kurs Administratorów Bezpieczeństwa Informacji

Printer Friendly and PDF

24-26 września 2007 Warszawa-Miedzeszyn,
Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe BOSS

Szanowni Państwo,

Jaki jest naprawdę zakres obowiązków Administratora Bezpieczeństwa Informacji? Jak praktycznie realizować przepisy ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych i rozporządzeń wykonawczych? W jaki sposób zapewnić sobie narzędzia realizacji powierzonych obowiązków? To są kwestie, na które trzeba sobie odpowiedzieć aby skutecznie działać, nie obawiając się negatywnych konsekwencji związanych z pełnieniem funkcji ABI, ponoszącego przecież odpowiedzialność za prawidłowość działania zarówno w sferze prawnej, organizacyjnej jak i technicznej.

Program kursu zawiera zestaw praktycznych wskazówek z zakresu realizacji przepisów o ochronie danych osobowych. W trakcie spotkania specjaliści, posiadający wieloletnie doświadczenie w doradzaniu firmom i instytucjom przekażą, jak efektywnie wdrażać przepisy ustawy i aktów wykonawczych, w oparciu o uznane i stosowane praktyki.

Cel kursu:

  • nabycie wiedzy pozwalającej na samodzielne określenie niezbędnych zmian dostosowujących działania organizacji do wymagań prawnych i przygotowanie ich wdrożenia
  • nabycie umiejętności opracowania niezbędnej dokumentacji przetwarzania danych osobowych (w drugim dniu kursu odbędzie się m.in. szczegółowe omówienie wzorcowych dokumentów)
  • wymiana doświadczeń w zakresie praktycznej realizacji przepisów z ekspertami

Adresaci:

  • Administratorzy Bezpieczeństwa Informacji
  • osoby odpowiedzialne za ochronę danych osobowych
  • działy kadr
  • działy IT

Kursy prowadzone są w małych grupach, co pozwala na indywidualne podejście wykładowców do uczestników gwarantując nabycie wiedzy i praktycznych umiejętności.

Kontakt:
JDS Consulting, www.jds.com.pl
Tel. 022 651 60 31, fax 022 651 60 32, email: \n office@jds.com.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony