Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Misja Handlowa z Sektora Zabezpieczeń

Printer Friendly and PDF
Warszawa, 10-13 grudnia 2006

Misja organizowana przez UK Trade & Investment (organizacja rządu brytyjskiego ds. handlu i inwestycji) z regionu South West.
Lider misji: Nigel Crowe, International Trade Adviser Security (międzynarodowy doradca ds. zabezpieczeń).

W obecnych czasach podwyższonego zagrożenia na świecie istotną rolę odgrywają firmy z sektora zaawansowanych technologii i innowacyjnych rozwiązań. Ochrona ludzi i mienia stała się jednym z priorytetów w walce z przestępczością i terroryzmem.
Wielka Brytania i Polska mają już długą tradycję kontaktów handlowych. Obecna misja mająca się odbyć w Warszawie, organizowana jest przez UK Trade & Investment, ma na celu przedstawienie wybranej grupie firm brytyjskich z regionu South West, związanych z sektorem zabezpieczeń i elektroniki, możliwości rozwoju i nawiązania nowych kontaktów handlowych na rynku polskim. Cardpos Europe (www.cardpos.co.uk)
CardPOS jest dostawcą szerokiej gamy czytników i dekoderów do kart magnetycznych, paskowych, zbliżeniowych i chipowych. Firma dostarcza również urządzenia do weryfikacji kart kredytowych, odporne na wstrząsy klawiatury i nakładki do nich, urządzenia sieciowe i konwertery (USB-RS232, RS232-Ethernet etc.) oraz urządzenia produkujące bilety oraz karty.

Btrack (www.btrack.co.uk)
Btrack to dostawca zaawansowanych rozwiązań do monitoringu pojazdów, produktów wykorzystujących szerokie możliwości najnowocześniejszych technologii celem sprostania wyzwaniom i ciągle zmieniającym się zapotrzebowaniom sektora transportu.
Btrack projektuje, wykonuje i dostarcza systemy monitoringu i namierzania pojazdów korzystając z technologii komórkowej oraz satelitarnej GPS.

TDSi (www.tdsi.co.uk)
TDSi projektuje i produkuje systemy kontroli dostępu.
Oferta TDSi zawiera szereg systemów począwszy od systemów indywidualnych po w pełni zintegrowane sieci, które można skonfigurować w dowolny sposób na życzenie klienta. Szeroki wybór produktów firmy zawiera między innymi takie pakiety jak MicroGarde czy eX Series.

Instrument Component Labels (www.ic-labels.com)
ICL jest dostawcą rozwiązań systemowych.
Firma IC Labels działa od 1993 roku. Posiada w przemyśle elektronicznym reputację rzetelnego dostawcy niezawodnych usług i wysokiej jakości produktów. Firma rozwinęła długotrwałe i owocne kontakty handlowe z wieloma znanymi firmami z branży (np. Toshiba, 3M, GE & Cooper Security).

Szczegółowe informacje na temat misji handlowej można uzyskać od Lidera misji, Nigela Crowe pod telefonem 0044 7713 680 783 lub adresem nigel.crowe@blbw.co.uk, www.uktradeinvest.gov.uk
lub tez w sekcji handlowej Ambasady Brytyjskiej, u Małgorzaty Olton pod adresem malgorzata.olton@fco.gov.uk, www.britishembassy.pl.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony