Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

MTP i PISA dla przyszłych profesjonalistów

Printer Friendly and PDF

Międzynarodowe Targi Poznańskie (MTP) i Polska Izba Systemów Alarmowych (PISA) zapraszają młodzież szkół zawodowych i technicznych zwiedzającą grupowo Targi SECUREX do udziału w specjalnym projekcie edukacyjnym. Takiego przedsięwzięcia w historii Międzynarodowych Targów Zabezpieczeń SECUREX jeszcze nie było!

W dniu 28 kwietnia 2016, w czwartym dniu Targów, w Parku V Mistrzostw Polski Instalatorów Systemów Alarmowych (pawilon 8A, przestrzeń specjalna), w godz. 11:00 – 14:00, liderzy branży zabezpieczeń technicznych (w większości Partnerzy Techniczni Mistrzostw) zaprezentują uczniom i studentom szkół i uczelni technicznych możliwości swoich najnowszych urządzeń i rozwiązań technologicznych.

Przyszłych inżynierów systemów zabezpieczeń powitają na scenie Parku Mistrzostw, reprezentanci firm: ALPOL, ASSA ABLOY POLAND, Axis Communications Poland, CIAS, Linc Polska, SATEL, Siemens oraz MICROSYSTEM (prezenter i realizator techniczny przedsięwzięcia).

Młodzież zgromadzona w Parku Mistrzostw będzie miała możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności, a także wykonania, bezpośrednio na stanowiskach technicznych, zadań konkursowych, z którymi dzień wcześniej zmagali się finaliści V Mistrzostw Polski Instalatorów Systemów Alarmowych.

W związku z dużym zainteresowaniem zaproponowaną formą edukacji, program techniczny zostanie zrealizowany dwukrotnie w przeznaczonym czasie, tak aby jak największe grupy młodzieży mogły w nim uczestniczyć.

Bezpośr. inf. PISA

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony