Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Polski Mistrz Techniki Alarmowej 2018

Printer Friendly and PDF

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Zabezpieczeń Technicznych i Zarządzania Bezpieczeństwem POLALARM zaprasza producentów oraz dystrybutorów elektronicznych i elektromechanicznych urządzeń oraz systemów przeznaczonych do ochrony osób i mienia, do udziału w XVII edycji konkursu Polski Mistrz Techniki Alarmowej 2018 im. Włodzimierza Kuczkowskiego.

Zgłoszenia do udziału w konkursie będą przyjmowane do dnia 31 stycznia 2018 roku na drukach Wniosku o udział w konkursie. Wypełniony wniosek (wraz z załącznikami) należy przesłać na adres Biura Zarządu Stowarzyszenia POLALARM (ul. Poleczki 40, 02-822 Warszawa, e-mail: polalarm@polalarm.com.pl).

Przyznanie tytułów, nagród i wyróżnień w konkursie nastąpi do dnia 12 marca, a uroczystość wręczenia nagród laureatom odbędzie się w pierwszym dniu Międzynarodowej Wystawy Zabezpieczeń SECUREX 2018. tj. 25 kwietnia 2018 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Na stoisku stowarzyszenia na wystawie SECUREX 2018 będziemy prezentować urządzenia i systemy, które zajęły pierwsze miejsce w grupie, oraz laureata głównej nagrody Złota Zbroja. W miarę możliwości postaramy się zaprezentować wszystkie produkty zgłoszone do konkursu. Wszyscy uczestnicy konkursu będą mieli możliwość umieszczenia na naszym stoisku ulotek i folderów reklamowych z informacją o zgłoszonych do konkursu wyrobach oraz zorganizowania krótkich prezentacji swoich wyrobów zaproszonym przez siebie gościom.

Regulamin konkursu oraz Wniosek o udział w Konkursie zamieszczone są na stronie www.polalarm.org.

Bliższych informacji na temat konkursu udziela Biuro Zarządu Stowarzyszenia POLALARM (tel. 22 626 90 31, e-mail: polalarm@polalarm.com.pl.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

Bezpośr. inf. POLALARM

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony