Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Projekt BMS 2016 – zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniu

Printer Friendly and PDF

Dołącz do pierwszego ogólnopolskiego spotkania Projekt BMS 2016 i uzyskaj dostęp do wszystkiego co powinieneś wiedzieć o systemach BMS, inteligentnych budynkach i techniki automatyki budynkowej.

12-13 października 2016 odbędzie się Projekt BMS 2016 – pierwsze ogólnopolskie spotkanie dostawców i odbiorców systemów i urządzeń z zakresu inteligentnych systemów zarządzaniami budynkami, Smart Building i techniki automatyki budynkowej. Wydarzenie odbędzie się w Hotelu Magellan Spa & Business zlokalizowanym w centralnej Polsce nad Zalewem Sulejowskim.

Szczegóły: www.projektbms.pl i www.facebook.com/projektbms.

Skondensowana wiedza i najważniejsi gracze na rynku to tylko przedsmak wydarzenia. Tematyka Projekt BMS obejmuje najnowsze trendy takie jak IoT (Internet of Things) oraz kompleksowe rozwiązania służące do integracji, monitorowania, sterowania, kontroli oraz optymalizacji pracy instalacji i urządzeń technicznych w budynkach. Wydarzenie ujmuje problematykę w trzech głównych obszarach funkcjonalnych: technika – integracja – efektywność, które to obszary stanowią kroki do minimalizacji kosztów, optymalizacji procesów, zapewnienia komfortu i bezpieczeństwa użytkownikom budynków.

Celem wydarzenia Projekt BMS jest wspieranie rozwoju biznesu w obszarze zintegrowanej automatyki budynkowej w Polsce poprzez skupienie w jednym miejscu i czasie najważniejszych graczy: dostawców rozwiązań, ekspertów, integratorów, instalatorów, facility managerów oraz podmioty opiniotwórcze, media i instytucje. Spotkanie praktyków służy wymianie doświadczeń i prezentacji trendów, najciekawszych przykładów wdrożeń oraz rozwiązań. Projekt BMS to unikatowe połączenie prelekcji, paneli dyskusyjnych, strefy wystawienniczej i części integracyjnej w najlepszym wydaniu.

W trakcie dwudniowego wydarzenia przedstawiciele branży zaprezentują nowinki techniczne, potrzeby sektora w zakresie Smart Building, systemy automatyki budynkowej i techniki zarządzania budynkami. Do dyspozycji uczestników przez pełne dwa dni będzie część ekspozycyjna umożliwiająca prezentację sprzętu i indywidualne konsultacje.

Wieczorny bankiet i część integracyjna zaowocują w nieformalne kontakty, które przełożą się jeszcze bardziej na efektywną współpracę między partnerami biznesowymi.

Kontakt
Lockus
projektbms@lockus.pl
www.projektbms.pl
www.facebook.com/projektbms

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony