Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Schrack Seconet Polska i Partnerzy – zapraszamy na transmisję na żywo z Ogólnopolskich Dni Zintegrowanych Systemów Bezpieczeństwa Pożarowego Schrack Seconet i Partnerzy

Printer Friendly and PDF

Organizacja piątej edycji Ogólnopolskich Dni Zintegrowanych Systemów Bezpieczeństwa Pożarowego Schrack Seconet i Partnerzy spotkała się z jeszcze większym entuzjazmem i przychylnością rynku niż cztery poprzednie.

Po raz pierwszy, już na ponad tydzień przed imprezą zmuszeni byliśmy ograniczyć listę gości i zakończyć zapisy na wiele sesji warsztatowych zaplanowanych przez naszych Partnerów.

W związku z tak dużym zainteresowaniem tym jakże ważnym dla nas wydarzeniem – postanowiliśmy w ostatniej chwili umożliwić wszystkim, którzy nie zdołali się zapisać na tę imprezę, choć częściowe w niej uczestnictwo.

Pod adresem live.schrack-seconet.pl  oraz poprzez nasz kanał medialny w serwisie YouTube udostępnimy Państwu transmisję „na żywo”.

W dniach 5−6 października 2016 pod wyżej wymienionymi adresami dostępne będą sesje wykładowe oraz – wyłącznie w dniu 5 października – pokaz integracji systemów bezpieczeństwa zgromadzonych w sali prezentacyjnej. Z przyczyn oczywistych nie będziemy mogli transmitować sesji warsztatowych, które odbywać się będą w tym roku w 9 salach konferencyjnych oraz na zewnątrz obiektu.

Zapraszamy wszystkich, którym nie udało się z różnych powodów dotrzeć na nasze spotkanie, do skorzystania z tej właśnie formy przekazu i kontaktu z nami.
 
Mamy nadzieję, że w ten sposób uda nam się zrekompensować Państwu brak wolnych miejsc i, choć zdalnie, dołączycie Państwo do grona swoich koleżanek i kolegów – pozostałych najlepszych specjalistów w branży, obecnych w Jachrance w tym roku.

Pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy!

Schrack Seconet Polska i Partnerzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony