Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

SICUREZZA 2017 – wielu rynkowych liderów potwierdziło swoją obecność

Printer Friendly and PDF

Z nowymi wystawcami, oraz z firmami które do nas powracają wystawa staje się coraz bardziej reprezentatywna.


Zachęceni coraz liczniej pojawiającymi się innowacjami technologicznymi, rosnącym zainteresowaniem zarówno ze strony sektora publicznego jak i prywatnego podyktowanym aktualną sytuacją polityczną widzimy dla siebie przyszłość na włoskim rynku zabezpieczeń, który naszym zdaniem zmierza we właściwym kierunku. Różne gałęzie przemysłu, które zachowały stabilność w latach kryzysu ekonomicznego wykazują obecnie tendencję wzrostową i są nastawione na dalszy rozwój. Motorem postępu jest rosnące zapotrzebowanie na innowacyjne rozwiązania na rynku krajowym i coraz szersze otwarcie na rynki zagraniczne.

W takim kontekście kolejna edycja SICUREZZA, międzynarodowej wystawy poświęconej systemom zabezpieczającym i przeciwpożarowym organizowana przez Fiera Milano w dniach od 15 do 17 listopada 2017 zapowiada się bardzo ciekawie. Będzie to impreza eksponująca oferty technologiczne w wielu wiodących dziedzinach przemysłu. Pojawią się przedstawiciele firm włoskich oraz zagranicznych. Obecnie już od kilku tygodni prowadzimy kampanię związaną z organizacją przyszłorocznej wystawy. Wiele firm, w tym Axel, Ceia, Hikvision, Jablotron, Milestone i Venitem potwierdziły już swój udział, zainteresowanie wykazują znaczące firmy, takie jak Risco, Came, Sicurit Alarmitalia i UTC Fire&Security.

W ostatnich latach SICUREZZA podejmowała wyzwania związane z szybko postępującymi zmianami rynkowymi. Pojawiły się nowe dziedziny zabezpieczeń, takie jak bezpieczeństwo w sieciach IP, zacieśniła się integracja między ochroną fizyczną i techniczną. Pragniemy zacieśnić partnerskie stosunki z firmami, także zwracającymi uwagę na tę ewolucję. Przyszłościową dziedziną jest IoT (Internet of Things, czyli Internet Rzeczy), którego udział w rynku zabezpieczeń dynamicznie wzrasta.

Z tego powodu, podczas edycji 2017 otworzymy się na nowe dziedziny przemysłu, ściśle powiązane z zabezpieczeniami. Zaprosimy firmy zajmujące się bezpieczeństwem w cyberprzestrzeni, Internetem Rzeczy, produkcją dronów, produkcją systemów sygnalizacji pożarowej, automatyką budynkową etc.

Nie oznacza to, że przestajemy się interesować klasycznymi dziedzinami zabezpieczeń, takimi jak telewizja dozorowa, systemy sygnalizacji włamania i napadu, systemy kontroli dostępu, systemy ochrony dokumentów i dzieł sztuki, systemy ochrony informacji.

By dowiedzieć się więcej i mieć bieżące informacje na temat wystawy zapraszamy na stronę: www.sicurezza.it lub: https://www.linkedin.com/company/sicurezza-fiera-milano lub Twitter: @SICUREZZA2017.

Zaproszenie: pobierz PDF

Bezpośr. inf. Fiera Milano Press Office
Rosy Mazzanti
rosy.mazzanti@fieramilano.it
+39 024997.6214 F
Mariagrazia Scoppio,
mariagrazia.scoppio@fieramilano.it
+39 024997.7174

Tłumaczenie: Redakcja

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony