Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych

Printer Friendly and PDF

5 SPIN Już po raz piąty Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne zorganizuje dwudniowe forum pod nazwą Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych. Tegoroczna konferencja odbędzie się w dniach 4 i 5 października, w Ustroniu. Organizatorzy zapowiadają, że spotka się na niej ponad 130 osób związanych z branżą instalacji niskoprądowych.

Zeszłoroczne spotkanie Projektantów Sieci Niskoprądowych zgromadziło w sali konferencyjnej hotelu Exploris w Szczyrku ponad 80 uczestników.

IV Spotkania cieszyły się wielkim zainteresowaniem w środowisku. W tym roku prelekcje będą równie ciekawe, przygotowaliśmy także więcej miejsc dla uczestników – mówi Bernard Rzepisko z Działu Realizacji Projektów Unima 2000, współorganizator imprezy.

Wśród prowadzących zeszłoroczne prelekcje byli eksperci systemów zabezpieczających GALAXY Honeywell, a także instalacji wykrywania pożaru ESSER. Zgromadzeni mogli skorzystać z doświadczeń dotyczących projektowania systemów okablowania strukturalnego, którymi dzielili się eksperci systemów SAMSUNG Techwin. O tajnikach systemów kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy opowiadali specjaliści z firmy Unicard, a całości dopełniły informacje dotyczące systemów telekomunikacyjnych Avaya.

- Uczestniczyłem w ubiegłorocznym spotkaniu jako prelegent. W tym roku udaję się na spotkanie jako uczestnik, z zamiarem poznania nowości branżowych, które będą prezentowane oraz w celu nawiązania nowych kontaktów. Udział w tego typu imprezach przekłada się na późniejszą współpracę. Zeszłoroczna impreza była według mnie udana, pozwoliła zacieśnić współpracę z dotychczasowymi partnerami i nawiązać kilka nowych, ciekawych kontaktów handlowych – mówi Piotr Bojanek z firmy Alpol.

Podczas tegorocznej konferencji SPIN miedziane i światłowodowe rozwiązania technologiczne dotyczące systemów okablowania przedstawią specjaliści z firm 3M, o kierunkach rozwoju systemów telewizji przemysłowej opowiedzą przedstawiciele firmy ADI Ultrak, nowe rozwiązania dotyczące kontroli dostępu zaprezentuje ekspert z firmy Unicard. O zintegrowanych systemach bezpieczeństwa opowiedzą przedstawiciele firmy TAP, właściwości najnowszych dźwiękowych systemów ostrzegawczych zaprezentuje firma Novar, a o korzyściach z niwelowania różnic pomiędzy technologiami będą mówić przedstawiciele AVAYA.

- Ale nie warto czekać do ostatniej chwili. Podobnie jak w zeszłym roku chętnych jest dużo, a ilość miejsc ograniczona. Komu zależy na uczestnictwie w konferencji, powinien wypełnić formularz już dzisiaj – mówi Bernard Rzepisko. Z roku na rok impreza cieszy się coraz większym zainteresowaniem środowiska i o wolne miejsca coraz trudniej.

Zgłoszenia przyjmujemy elektronicznie do 17 września.

Więcej informacji:
Tamara Marczewska
tel.: 012 622 21 44
marczewska@unima2000.com.pl

Bezp. inf. Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony