Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Videotec i CBC Poland zapraszają na seminarium

Printer Friendly and PDF

Videotec z CBC Poland – partnerem zrzeszonym w prestiżowym klubie Videotec Executive – zapraszają na doroczne spotkanie poświęcone najnowocześniejszym rozwiązaniom CCTV.

 


Tematyka:
– infrastruktura krytyczna i transport,
– smart city.

W trakcie seminarium zademonstrujemy m.in. jak działa najnowsza kamera ULISSE EVO, opowiemy o wszechstronnym systemie wspomagania inteligentnego miasta VMS GANZ Cortrol oraz jego najnowszych i najciekawszych funkcjach, porozmawiamy o ergonomii i bezpieczeństwie, a na koniec... zaprosimy Państwa do Nieba Kopernika – jednego z najnowocześniejszych i najoryginalniejszych planetariów w Europie, gdzie odkryjemy wielką tajemnicę latania i odwiedzimy stację kosmiczną.

Dla kogo: Seminarium kierujemy do przedstawicieli firm z branży bezpieczeństwa, instalatorów, integratorów, projektantów systemów zabezpieczeń, osób odpowiedzialnych za techniczne aspekty zabezpieczeń obiektów o specjalistycznych wymaganiach, jak również inwestorów poszukujących profesjonalnych rozwiązań z dziedziny CCTV.

Kiedy:
18 czerwca 2019

Gdzie:
Centrum Konferencyjne Kopernik
ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20
00-390 Warszawa

Centrum konferencyjne zajmuje część budynku Centrum Nauki Kopernik i położone jest nad brzegiem Wisły. Lokalizacja umożliwia łatwy dojazd komunikacją miejską niemal z każdej części miasta. Na terenie centrum jest parking dla samochodów osobowych. Zmotoryzowanym uczestnikom spotkania zapewnimy bezpłatne miejsce parkingowe, warunkiem jest podanie numeru rejestracyjnego w trakcie rejestracji. Samochód można również zostawić przed centrum – w płatnej strefie parkowania, która obowiązuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00.

Spotkanie prowadzone będzie w języku angielskim i polskim (dla zainteresowanych udostępnimy tłumaczenie).

Udział w seminarium jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona.

Rejestracja on-line:
https://seminarium2019.evenea.pl/

Więcej informacji o wydarzeniu:
Dagmara Dąbrowska
dagmara@cbcpoland.pl
Tel.: +48 22 633 90 90,784 380 283

Bezpośr. inf. Dagmara Dąbrowska
CBC Poland

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony